ART SOUND SVC4.2

Velmi kvalitní rozbočovač pro 4 páry reproduktorů s možností samostatné regulace hlasitosti nebo vypnutí každého páru.
ART SOUND SVC4.2
ART SOUND SVC4.2
ART SOUND SVC4.2
ART SOUND SVC4.2
ART SOUND SVC4.2
4 490 Kč 3 711 Kč bez DPH
Skladem Červenka 1 ks
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:úterý 21.5.
Kódasvc4bPN VýrobceARTsoundZáruka24 měsíců
TisknoutPotřebuji poraditPřidat k oblíbeným

 

Velmi kvalitní rozbočovač pro 4 páry reproduktorů s možností samostatné regulace hlasitosti nebo vypnutí každého páru


  

Patříte-li k milovníkům hudby a chcete si ji vychutnávat na více místech v domácnosti, ať již snídáte na terase, posloucháte v obývacím pokoji nebo pracujete v pracovně, pak je pro vás SVC4.2 nutností. Umožňuje totiž distribuovat signál z centrálního zdroje do až čtyř oddělených zón. Navíc je možné každou zónu samostatně ovládat. Můžete tedy hudbu směrovat do jedné nebo více zón a zároveň individuálně nastavit pro každou zónu jinou úroveň hlasotosti..

 

S dostributorem signálu Artsound SVC4.2 můžete připojit až 4 páry reproduktorů na jeden zesilovač. Zařízení zároveň zamezuje nadměrnému zatížení zesilovače a neutralizuje problémy s impedancí.

Praktické ovládací prvky na předním panelu rozbočovače umožňují samostatné nastavení úrovně hlasitosti každý pár reproduktorů. Takto můžete jednoduše vytvořit až 4 zóny s různou hlasitostí, případně je možné jednotlivé zóny úplně vypnout. Zařízení tak najde své uplatnění v mnoha aplikacích ať již v Hi-Fi systémech nebo v kacelářích, restauracích, případně při ozvučení společenských prostor.

 

SVC4.2 se zapojuje pomocí klasických repro kabelů za jakýkoli zesilovač, který zvládá alespoň 4 ? (dnes již v podstatě každý). Připojit k němu můžete jednotlivé reproduktory s impedancí minimálně 8 ? - opět pomocí standardních reproduktorových kabelů.

 

IMPEDANCE ZESILOVAČE


Čím více reproduktorů na zesilovač připojíte, tím vyšší je impedance nebo zátěž. Pokud např. připojíte dva páry standardních 8 ? reproduktorů, impedance klesne na 4 ?. Zatížení je pak dvojnásobné. Pokud připojíte ještě více reproduktorů, impedance klesne na 2 ?. Kvalitní zesilovač zvládne ale max. zátěž 4 ?. Při větší zátěži je tedy riziko poškození velmi reálné. Právě distributor signálu Artsound SVC4.2 tento problém spolehlivě řeší.

 

 

ODKAZY


 

 
Odstínčerná
VýrobceARTsound

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


 

  • Maximální vstupní výkon zesilovače: 2 x 80 W (vstupní úroveň)

  • Počet výstupů: 4 x stereo

  • Výstupní impedance reproduktoru: 8 Ω

  • Vstupní impedance zesilovače: 4 Ω
  • Rozměry: 52 x 314 x 240 ( V x Š x H)

  • Reproduktorové terminály: Vhodné pro kabely 0,75 až 1,5 mm
  • Hmotnost: 1,93 kg

  • Barva: Černá
PopisTechnické parametry