Audioquest CAT7 Pearl bulk 152 m, cena 1 m

Špičkový stíněný CAT 7 UTP kabel - metráž.
Audioquest CAT7 Pearl bulk 152 m, cena 1 m
249 Kč 206 Kč bez DPH
Na objednávku
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kódqcat7bVýrobceAudioquestZáruka24 měsíců
TisknoutPotřebuji poraditPřidat k oblíbeným

 

Špičkový high-endový CAT7 kabel UTP (metráž) pro dokonalé propojení např. NAS serveru a dalších komponent pro streamování hudby.


  

V dnešní době digitálních souborů záleží velice na datových kabelech a jejich kvalitě, aby nedocházelo ke ztrátám. Digitální přístroje si totiž ztracená, nebo opožděná data dopočítají. Ovšem tyto data jsou "smyšlená". Ve zvuku se to projevuje především ztrátou vyšších frekvencí, barvou a celkovým prostorem zvuku.

.

Je to sice k neuvěření, ale je pravdou, že při použití kvalitního CAT kabelu se slyšitelně a výrazně zlepší zvuk přenášených datových či hudebních souborů do audio systému.

 

Každý kabel, spoj, ovlivňuje či mění signál, kabely Audioquest se snaží, aby tato ovlivněný byla co nejmenší.

 

Pamatujte na to, že kvalita Vaší AV sestavy je taková, jako je její nejslabší článek, mnohdy tímto článkem jsou právě propojovací kabely!

 

 

TECHNOLOGIE


 

Vodiče s tuhým jádrem z mědi s dlouhým zrnem (LGC : Pevné vodiče s hladkým povrchem (LGC) eliminují interakce mezi vlákny a jitter, běžné zdroje rušení. Dlouhá zrna znamenají hladší povrch vodiče a menší interakce mezi jednotlivými zrny materiálu. Hladký povrch vodiče znamená tedy ve výsledků méně problémů a lepší výkon.

 

Pěnová polyetylenová izolace: Každý pevný materiál přiléhající k vodiči je v podstatě součást nedokonalého obvodu. Veškerá izolace drátů a materiály obvodové desky absorbují energii (způsobují ztráty). Část této energie je uložena a poté vypuštěna jako rušení. PEARL HDMI využívá k izolaci vodičů pěnovou polyethylenovou izolaci plněnou vzduchem, protože vzduch neabsorbuje téměř žádnou energii a polyetylen je nízko-ztrátový a příznivý co se zkreslení týká. Kromě toho tuhost materiálu umožňuje vodičům udržovat konstatní a stabilní vztah po celé délce kabelu, což vytváří stabilní impedanci a dále minimalizuje zkreslení. Výsledkem je znatelně méně zkreslený zvuk než při použití běžných materiálů.

 

 

PŘEDNOSTI


 

  • Pevné vodiče - měď s dlouhými vlákny (LGC)

 

  • Polyetylenová izolace vysoké hustoty

 

  • Celkové stínění + stínění jednotlivých párů vodičů

 

  • Vodiče kontrolovány na správnou směrovost

 

  • Minimální zkreslení a fázový posun

 

  • Průměr 23 AWG

 

 

Směrovost: Všechny data kabely jsou směrové. Správný směr záleží na vodičích v každém AudioQuest kabelu. Všechny signální vodiče jsou kontrolovány pro správný směr, který je šipkami na každém kabelu jasně zaznačen.

 

Cena za 1 m kabelu

 

Na cívce 152 m kabelu

 

 

ODKAZY


 

AudioQuest stránka produktu (EN)

 

VýrobceAudioquest
Popis