Audioquest Rocket 11 bulk 50 m, cena 1 m

Flexibilní reproduktorový kabel z kombinace mědi LGC a PSC z vynikajícími zvukovými vlastnostmi.
Audioquest Rocket 11  bulk 50 m, cena 1 m
Audioquest Rocket 11  bulk 50 m, cena 1 m
Audioquest Rocket 11  bulk 50 m, cena 1 m
Audioquest Rocket 11  bulk 50 m, cena 1 m
KódAQ_0034292VýrobceAudioquestZáruka24 měsíců
TisknoutPotřebuji poraditPřidat k oblíbeným

 

Flexibilní reproduktorový kabel z mědi LGC z vynikajícími zvukovými vlastnostmi


 

Rocket 11 je vysoce kvalitní reproduktorový kabel z prémiové mědi LGC s dlouhým zrnem, certifikovaný pro CL3 / FT4 a navržený tak, aby ho bylo možné snadno a rychle instalovat jak v profesionálních, tak domácích aplikacích Full-Range nebo Single-BiWire. Tyto vlastnosti z z něj činí vynikající volbu pro instalační techniky


POLOTUHÉ KONCENTRICKÉ VODIČE Z MĚDI S DLOUHÝMI ZRNY (LGC) - 2,62 mm2

 

Měď s dlouhým zrnem má na povrchu vodiče méně oxidů, méně nečistot, méně přechodů mez zrny, což ve výsledku znamená významně lepší výkon než při standardní mědi OFHC.

V konvenčním kabelu spleteném z mnoha pramenů se zkreslení způsobené interakcí elektrického a magnetického vlákna zesiluje, podle toho, jak jednotlivé prameny mění polohu uvnitř svazku. Polotuhé koncentrické vodiče jsou mnohem lepší alternativou pro zajištění vyššího výkonu než běžné splétané vodiče. Každá následná vrstva ve spirále spletených vodičů je vedena ve směru opačném k základní vrstvě. Tato technika eliminuje kontaktní linie mezi sousedními vrstvami vodičů, přičemž zvyšuje tlak v kontaktních bodech, a tím výrazně snižuje interakce elektrického kontaktu mezi jednotlivými prameny, což snižuje míru zkreslení. Polotuhé koncentrické vodiče využívají méně větších pramenů, které tak nemění polohu po celé délce kabelu. Prameny udržují své pevné umístění, snižují zkreslení, zlepšují rozlišení a dynamiku a výrazně minimalizují tvrdost způsobenou interakcí jednotlivých pramenů.

 

IDEÁLNÍ PRO KONFIGURACE S JEDNODUCHÝM NEBO SINGLE BI-WIRE ZAPOJENÍM

 

Použití Rocket 22 je stejné jako uvšech kabelů řady Rocket - s červenými (+) a černými (-) vodiči seskupenými dohromady, nebo pokud reproduktory poskytují oddělené basové a výškové vstupy, dále optimalizujte výkon systému Bi-Wire zapojením. Bi-Wiringové zapojení snižuje zkreslení kabelu - odebrání části energie basů z kabelu, který vede jemnější výšky, je jako uklidnění vln ve vodě, ve které právě plavete. Magnetická autonomie samostatných vodičů kabelu Rocket 11 tak maximalizuje výhodu Bi- Wire zapojení.

 

DVOJITÁ GEOMETRIE DVOJITÉHO KROUCENÍ S NÍZKOU INDUKČNOSTÍ

 

Typický reproduktorový kabel s paralelními vodiči má poměrně vysokou indukčnost, v průběhu času vytváří zkreslení, což vede k nepříjemnému zvuku bez detailů. U Rocket 11 jsou dva vodiče v každém kabelu krouceny kolem sebe, což zajišťuje nižší indukčnost, větší jasnost a vynikající rozlišení basových i vysokých kmitočtů.

 

Konektory AudioQuest SureGrip 100 nebo SureGrip 300  ať už vidličky nebo banánky, s přímým stříbřením bez mezivrstvy niklu způsobujícího zkreslení jsou pro tento kabel ideálním zakončením (nutno dokoupit).

 

 

ODKAZY:


 

Oficiální stránky produktu (En)

 

Výroba kabelu

 

VýrobceAudioquest
Popis