LINDEMANN Limetree BRIDGE II

Miniaturní všestranný síťový přehrávač pro streamování hudby ve studiové master kvalitě.
LINDEMANN Limetree BRIDGE II
Novinka
Doprava zdarma
LINDEMANN Limetree BRIDGE II
LINDEMANN Limetree BRIDGE II
LINDEMANN Limetree BRIDGE II
LINDEMANN Limetree BRIDGE II
LINDEMANN Limetree BRIDGE II
LINDEMANN Limetree BRIDGE II
20 690 Kč 17 099 Kč bez DPH
Skladem Praha 1 ks
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:úterý 27.2.
KódilbridgeIIPN VýrobceLindemannZáruka24 měsíců
TisknoutPotřebuji poraditPřidat k oblíbeným

 

Miniaturní všestranný síťový přehrávač pro streamování hudby ve studiové master kvalitě


  

Limetree Bridge II je vysoce kvalitní síťový most (audio renderer), určený k přenosu hudby ve studiové master kvalitě ze streamovacích služeb a z domácího úložiště do externího D/A převodníku nebo jiných zařízení s digitálními vstupy. Za tímto účelem je LIMETREE Bridge II jednoduše propojen se sítí LAN, nebo prostřednictvím sítě WLAN. Disponuje také USB portem pro připojení pevných disků nebo jiných USB paměťových médií. Pro připojení DAC převodníku můžete využít digitální optický nebo koaxiální výstup. K USB portu můžete připojit i externí USB mechaniku CD-ROM (např. Apple USB SuperDrive) a s minimálními náklady tak získáte špičkový přehrávač CD disků! Mechanika je automaticky rozpoznána a přehrávání CD lze ovládat pomocí aplikace LINDEMANN. Data z CD se načtou do paměti a poté se "streamují".

 

Digitální výstupy Limetree BRIDGE II lze dokonale přizpůsobit připojenému D/A převodníku. Stačí nastavit maximální hodnotu vzorkovací frekvence (v závislosti na možnostech připojeného D/A převodníku) a následně jsou zvuková data streamovací platformy upravena pomocí vysoce kvalitního konvertoru vzorkovací frekvence. Tato studiová technologie umožňuje reprodukovat všechna rozlišení bez zvukových ztrát. Pro převzorkování nahoru a dolů jsou používány pouze binární násobky: x 1, x 2, x 4, x 8. Z 192 kHz se tak stane 96 kHz nebo 48 kHz a naopak z 44,1 kHz se stane 88,2 kHz nebo 176,4 kHz. Lze nastavit dva různé provozní režimy (strategie): Převzorkování na nejvyšší možnou hodnotu nebo bitově dokonalé přehrávání bez převzorkování.

 

Síťový most Limetree BRIDGE má funkci Bluetooth, která umožňuje bezdrátové streamování hudby např. ze smartphonů nebo tabletů.

 

Limetree BRIDGE II je "Roon Ready", což znamená, že je určený k přehrávání hudby prostřednictvím Roon Core a Roon software. Jakmile je zařízení úspěšně přihlášeno v síti (LAN nebo WLAN), je zároveň umožněn přístup Roon do systému.

 

Obvody navržené kolem efektivní streamingové platformy jsou naladěny pro optimální kvalitu signálu. Všechny hudební soubory jsou postsynchronizovány ultrapřesným FemtoClockem. Díky tomuto zpracování jsou veškerá data eliminována od "jitteru", který bývá nejčastější příčinou nekvalitního digitálního zvuku.

  

Jako napájecí zdroj je využíván vysoce kvalitní externí transformátor "Medical Grade" s mimořádnou odolností vůči rušení. Díky propracované filtraci a speciálním regulátorům napětí je dosaženo u napájení výjimečně nízkých hodnot šumu a zvlnění napětí pod 10 µV.

 

Limetree BRIDGE II se ovládá téměř výhradně prostřednictvím nově vyvinuté aplikace LINDEMANN, která je bezplůatně dostupná pro zařízení Android i iOS. Kromě smartphonové verze existuje i samostatná verze pro tablety v režimu na šířku. Aplikace umožňuje plynulé a intuitivní procházení a vyhledávání. Nové je současné zobrazení prohlížení a přehrávání. Nechybí ani možnost zobrazení aktuální fronty přehrávání a spuštění přehrávání celého alba jediným stisknutím tlačítka!

 

Díky speciálně integrované funkci multiroom je také možné provozovat několik streamerů v různých místnostech samostatně nebo společně. Nabídka streamovacích služeb je široká, s jasným zaměřením na studiovou kvalitu a předplatné v kvalitě Hi-Fi. Můžete si vybrat ze služeb TIDAL Connect, Qobuz, Deezer, HighResAudio a Spotify Connect. Po celém světě jsou také k dispozici tisíce podcastů a rozhlasových stanic internetového rádia, které můžete přehrávat prostřednictvím Lindemann BRIDGE II.

 

 

PŘEDNOSTI


 

- Síťový přehrávač se studiovou kvalitou

- LAN, WLAN, Bluetooth 4.2, A2DP, všechny kodeky, PCM 384, DSD 256

- Spolehlivé a stabilní streamování z UPnP / DLNA serveru, USB flash disku nebo pevného disku PCM 192 kHz / 24 bitů

- Integrace online hudebních služeb TIDAL Connect, Qobuz, Spotifi Connect, DEEZER a HIGHRESAUDIO

- Internetové rádio

- Rozlišení PCM až 384 kHz / 24 bitů (WLAN 192 kHz)

- Intuitivní ovládací aplikace pro iOS a Android

 

Detail produktu na Lindemann.cz

 

ODKAZY


 

Další informace k produktům a kompletní sortiment Lindemann najdete na stránkách LINDEMANN.CZ 

 
Odstínstříbrná
VýrobceLindemann

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


 

SÍŤOVÝ PŘEHRÁVAČ

Ethernet: 100 Mb / s

WLAN: Dual-band 802.11a / b / g / n / ac

Bluetooth: 4.2, A2DP

USB 2.0: vysokorychlostní hostitelský port, max. výstupní proud 1.5 A

Podporované kodeky: WAV, FLAC, AIFF, ALAC, MP3, AAC, Ogg Vorbis, WMA

Podpora: UPnP a DLNA

Rozlišení PCM: 44.1 kHz až 384 kHz, 24 bitů (WLAN až 192 kHz)

Služby streamingu: TIDAL, Qobuz, Deezer, HighResAudio, Spotify Connect, Internetové rádio a podcasty

Roon Ready

 

DIGITÁLNÍ VÝSTUPY

TOS optický: Maximální rozlišení 96 kHz, 24 bitů

Digitální koaxiální 75 Ω: Maximální rozlišení 192 kHz, 24 bitů

Hodiny: Velmi nízký jiter - MEMS FemtoClock

 

 

OBECNÉ

Příkon: 0,1 W v pohotovostním režimu, 3,5 W v provozu, 12 W max.

Napájení: 5 V DC

Rozměry: 107 x 40 x 107 mm (Š x V x H)

Hmotnost: 300 g

 

PopisTechnické parametry