Poslechová studia

Dáváte přednost vyzkoušení audiotechniky na vlastní uši? Produkty na našem e-shopu označené jako Skladem si můžete poslechnout v našich prodejnách AQ audio studio. Kromě zboží ze sortimentu AQ u nás najdete i produkty dalších značek. Náš personál vám pak pomůže vybrat správnou sestavu pro vaši domácnost, osadí gramofon přenoskou a poradí s údržbou gramofonu.

 

AQ audio studio Červenka

Přijďte si vybrat přímo ke zdroji a to do prodejny v sídle společnosti AQ. Právě zde najdete největší skladové zásoby špičkové audio techniky v ČR.

E-mail: cervenka@aq.cz, Tel: 602 709 739, Adresa: Severní 452, Červenka (mapa)

 

AQ audio studio Praha

V naší pražské prodejně najdete největší nabídku gramofonů v Praze. Pro váš nerušený poslech je vám k dispozici akusticky upravená poslechová místnost, kde si můžete vyzkoušet prémiové modely gramofonů Pro-Ject v sestavách s elektronikou Arcam, KR audio nebo Lindemann, a to s vyšsími modely našich repro - Passion, Passion Teen, Passion Fever, Pontos.

E-mail: praha@aq.cz, Tel: 734 784 180, Adresa: Vítkova 91/30 Praha (mapa)

 

AQ audio studio Brno

Nově otevřená prodejna v klidné části města. Velkorysé prostory vám umožní seznámit se s kompletním sortimentem reprosoustav AQ a samozřejmě všech dalších značek, které máme v nabídce.

E-mail: brno@aq.cz, Tel: 603 407 598, Adresa: Vodova 68, Brno (mapa),