Pro-Ject Speaker Box 10 S2

Rprosoustavy vyrobené v Evropě s dokonalým poměrem velikosti a zvukové kvality s překvapivým basem i jemným detailem.
Pro-Ject Speaker Box 10 S2
Doprava zdarma
Pro-Ject Speaker Box 10 S2
Pro-Ject Speaker Box 10 S2
Kód0030037VýrobcePro-JectZáruka24 měsíců
TisknoutPotřebuji poraditPřidat k oblíbeným

Speaker Box 10 S2 - nová měřítka!

Speaker Box 10 S2 jsou ideální kompromis mezi velikostí a zvukem. Nenechte se oklamat, tyto poměrně malé reprosoustavy jsou dostatečně kompaktní, aby se vešly i do menších obytných prostor, ale přesto nabízí audiofilský objemný zvuk.

Křišťálově čisté výšky se vzrušujícími detaily, jsou reprodukovány výškovým reproduktorem s průměrem 25 mm. Svěží a poutavé středy spolu s objemnými a sametovými basy dotváří široký zvukový obraz s realistickým podáním prostoru, který překvapí každého pozorného posluchače. Takto objemná scéna je nebývalá na reprosoustavy kompletně vyrobené v Evropě v takto nízké cenové skupině. Připočteme-li dokonalé dílenské zpracování, nadčasový a estetický design a povrchovou úpravu z přírodní dýhy z ušlechtilých dřev, stávají se reprosoustavy Speaker Box 10 S2 referencí v poměru Kvalita / Cena.

Elegantní ořechové, eukalyptové nebo palisandrové (rosewood) reprosoustavy, se stanou dominantou jakéhokoliv interiéru. Součástí dodávky jsou i vysoce kvalitní hroty pod reprosoustavy, které zamezí přenosu nežádoucích vibrací na okolní povrch a zajistí dokonalou stabilitu. Akusticky průzvučné přední mřížky jsou přichycené magnety a snadno odnímatelné.

Naše reprosoustavy musí za všech okolností splňovat nejvyšší kvalitativní standardy a odolat extrémním podmínkám. Proto byla také při výrobě použita velmi odolná a ekologicky šetrná lepidla.

Reprosoustavy Pro-Ject Speaker Box 10 S2 kombinují vynikající dílenské zpracování, eleganci, estetiku a špičkový zvuk s kompaktními rozměry. Málokteré jiné reprosoustavy v segmentu 1000 € mohou nabídnout kombinaci těchto vlastností za tak nízkou cenu.

Mnoho výrobců reproduktorů zapomnělo v posledních desetiletích na skutečnou tradici evropského řemesla. Ještě před nástupem nového milénia téměř 90 procent všech reproduktorů, ve všech cenových kategoriích, bylo vyrobeno buď v Evropě nebo v USA. Dnes téměř 99 procent reproduktorů až do výše 4000 € jsou vyrobeny na východě. Tento trend také přinesl nepříjemnou změnu, kdy před skutečnou kvalitou jsou upřednostňovány extravagantní vzhled a nekvalitní materiály. Bohužel je dnes většina reprosoustav vyrobena z rezonanční dřevotřískové desky a povrchová úprava je tvořena nekvalitními laky nebo dokonce plastem! Přestože jsou tyto materiály velmi levné, ceny reprosoustav jsou však výrazně vyšší. V tradici filozofie společnosti Pro-Ject jsou reproduktory řady S2 a DS2 jednoduše elegantní a nadčasové, s povrchem z krásné přírodní dřevěné dýhy, využívající špičkové komponenty a nejlepší konstrukci! To vše v zájmu dokonalého zvuku a nadčasového designu!

Pro-Ject Speaker Box 10 S2 nová reference v poměru Kvalita / Cena:

• Audiofilská 2,5-pásmová reprosoustava

• Zadní bass-reflex

• Sofistikovaná vnitřní výztuha

• Velmi tuhá anti-rezonanční ozvučnice z MDF

• Gravitační hmotnostní bod skříně naplněný pískem

• Přímé kabelové přechody - bez PCB!

• Pájení bez olova

• Ekologicky šetrné lepidlo Kleiberit

• Přírodní dýha ve třech barevných variantách (Ořech, Eucalyptus, Palisandr)

• Akusticky průzvučná přední mřížka přichycená magnety

• Pozlacené šroubovací terminály

• Ruční výroba v Evropě

Technické specifikace

Citlivost (1 W / 1 m): 86 dB

Doporučený výkon zesilovače: 10 až 150 W

Výškový reproduktor: 25 mm Ø hedvábná kalota, neodymový magnet

Basový reproduktor: 2 x 127 mm Ø

Materiál ozvučníce: MDF o síle 19 mm

Frekvenční odezva: 50 Hz - 20 kHz

Jmenovitá impedance: 4 ohmy

Rozměry Š x V x H: 140 x 898 x 195 mm

Hmotnost: 12,7 kg (1 kus)

Povrchová úprava v přírodní dýze: ořech , eukalyptus, palisandr (rosewood)

VýrobcePro-Ject
Popis