Pro-Ject Speaker Box 15 DS2

Audiofilské 2.5 - pásmové sloupové reprosoustavy s ozvučnicí částečně vyplněnou pískem se skvělým poměrem výkon / cena.
Pro-Ject Speaker Box 15 DS2
-16 %
Doprava zdarma
Pro-Ject Speaker Box 15 DS2
Pro-Ject Speaker Box 15 DS2
Pro-Ject Speaker Box 15 DS2
Pro-Ject Speaker Box 15 DS2
Pro-Ject Speaker Box 15 DS2
Pro-Ject Speaker Box 15 DS2
Pro-Ject Speaker Box 15 DS2
Kód0030039VýrobcePro-JectZáruka24 měsíců
TisknoutPotřebuji poraditPřidat k oblíbeným

2.5 - pásmové sloupové reprosoustavy SPEAKER BOX 15 DS2 vyrobené v Evropě, jsou vlajkovou lodí společnosti PRO-JECT. Nabízí překvapivě dospělou audiofilskou zvukovou kvalitu, šířku prostoru, detail, křišťálové výšky, svěží středy i pevný sametový bas. Nastavují tak nové standardy v rámci své audiofilské třídy a poměru výkon / cena. Tyto reprosoustavy dokáží proměnit váš pokoj v reálný koncertní sál.

Zvláštní samostatná komora, vyplněná pískem, vytváří gravitační hmotnostní bod pro co nejúčinnější absorpci vibrací a optimální stabilitu. Reproduktory Speaker Box 15 DS2 jsou dodávány s vysoce kvalitními hroty, které perfektně odstíní přenos nežádoucích vibrací na okolní povrch.

Ušlechtilý korpus z MDF o síle 19 mm se zadním bass-reflexem a robustními výztuhami, s oddělenou komorou vysypanou pískem, garantuje maximální odolnost vůči vibracím. Je nabízen ve třech variantách povrchové úpravy z přírodní dýhy ořechu, eukalyptu nebo palisandru (rosewood). Dokonale se tak hodí k našemu cenou EISA oceněnému gramofonu The Classic a zároveň je dokonalým partnerem pro špičkové designově sladěné mini-komponenty z řady Box Design DS2. Svým špičkovým zpracováním a estetikou skvěle konkurují mnohem dražším reprosoustavám jiných výrobců.

K osazení byly použity pouze vysoce kvalitní komponenty. Výškový reproduktor s 25 mm hedvábnou kalotou přináší čisté výšky a dva vysoce kvalitní 150 mm Ø woofery vyztužené skelným vláknem, poskytují plné a svěží středové tóny, i příjemný, adresný a měkký bas. Objemná zvuková scéna i realistický obraz tak příjemně překvapí každého náročného posluchače. Samozřejmostí je také vysoce kvalitní vnitřní kabeláž Connect It LS pro živý a transparentní zvuk. Krycí mřížka z průzvučné tkaniny je k reproduktoru magneticky přichycena a lze ji tak velmi jednoduše sejmout.

Málokterá jiná reprosoustava v podobné cenové hladině může nabídnout takovou špičkovou kvalitu zvuku jako SPEAKER BOX 15 DS2. Každý reproduktor je testován na splnění našich nejvyšších standardů a při výrobě jsou využívána speciální, rezistentní a ekologicky šetrná lepidla.

Mnoho výrobců reproduktorů zapomnělo v posledních desetiletích na skutečnou tradici evropského řemesla. Ještě před nástupem nového milénia téměř 90 procent všech reproduktorů, ve všech cenových kategoriích, bylo vyrobeno buď v Evropě nebo v USA. Dnes téměř 99 procent reproduktorů až do výše 4000 € jsou vyrobeny na východě. Tento trend také přinesl nepříjemnou změnu, kdy před skutečnou kvalitou jsou upřednostňovány extravagantní vzhled a nekvalitní materiály. Bohužel je dnes většina reprosoustav vyrobena z rezonanční dřevotřískové desky a povrchová úprava je tvořena nekvalitními laky nebo dokonce plastem! Přestože jsou tyto materiály velmi levné, ceny reprosoustav jsou však výrazně vyšší. V tradici filozofie společnosti Pro-Ject jsou reproduktory řady S2 a DS2 jednoduše elegantní a nadčasové, s povrchem z krásné přírodní dřevěné dýhy, využívající špičkové komponenty a nejlepší konstrukci! To vše v zájmu dokonalého zvuku a nadčasového designu!

Pro-Ject Speaker Box 15 DS2 přináší zvuk, který s lehkostí překračuje hranici své cenové kategorie:

• Audiofilská 2,5-pásmová reprosoustava design

• Zadní bass-reflex

• Sofistikovaná vnitřní výztuha

• Velmi tuhá anti-rezonanční ozvučnice z MDF

• Gravitační hmotnostní bod skříně naplněný pískem

• Přímé kabelové přechody - bez PCB!

• Pájení bez olova

• Ekologicky šetrné lepidlo Kleiberit

• Přírodní dýha ve třech barevných variantách

• Akusticky průzvučná přední mřížka přichycená magnety

• Pozlacené šroubovací terminály

• Ruční výroba v Evropě

Technické specifikace

Citlivost (1 W / 1 m): 90 dB

Doporučený výkon zesilovače: 20 až 250 W

Výškový reproduktor: 25 mm Ø hedvábná kalota, neodymový magnet

Basový reproduktor: 2 x 150 mm Ø ze sklolaminátu

Frekvenční odezva: 35 Hz - 22 kHz

Jmenovitá impedance: 4 ohmy

Rozměry Š x V x H: 160 x 978 x 260 mm

Hmotnost: 20,6 kg (1 kus)

Povrchová úprava v přírodní dýze: ořech , eukalyptus, palisandr (rosewood)

VýrobcePro-Ject
Popis