Pro-Ject Stream Box S2 Ultra UNI

High End streamer s minimalistickými rozměry, oceněný cenou EISA za rok 2018.
Pro-Ject Stream Box S2 Ultra UNI
Pro-Ject Stream Box S2 Ultra UNI
Pro-Ject Stream Box S2 Ultra UNI
Pro-Ject Stream Box S2 Ultra UNI
Pro-Ject Stream Box S2 Ultra UNI
Pro-Ject Stream Box S2 Ultra UNI
Kód0030195VýrobcePro-JectZáruka24 měsíců
TisknoutPotřebuji poraditPřidat k oblíbeným

 

Stream Box S2 Ultra: inteligentní doplněk

Pro-Ject vždy hledá způsob, jak vytvořit výrobky s nejvyšší zvukovou kvalitou za co možná nejnižší cenu. Kdykoliv se objeví nové technologie, které jsou výzvou pro vytvoření lepších a inovativních produktů, snaží se Pro-Ject takovýto výrobek nabídnout svým zákazníkům. Na vývoji Stream Boxem S2 Ultra se podílel renomovaný John Westlake.

Proč se smiřovat s tím, že většina dnešních streamerů je optimalizována pro pohodlí, ale ne pro nejlepší zvuk. Určitě existují streamery s velmi dobrým zvukem, jejich cena však bývá velmi vysoká. Stream Box S2 Ultra jde proti proudu. Nabízí maximální kvalitu zvuku, minimalistický design a příjemnou cenu. Byl vytvořen s ideou "maximální zvukové kvality za minimální cenu". Tohoto cíle bylo dosaženo také díky využití open-source projektu, kdy se z minimálními náklady podařilo vytvořit uživatelsky příjemnou aplikaci pro ovládání Stream Boxu S2 Ultra.

Možnosti

Stream Box S2 Ultra vyplňuje mezeru na trhu a nabízí moderní připojení díky síťovým vstupům a výstupu USB A. Tento výstup USB je vyladěn pro audio signály, používá vyhrazený interní zdroj napájení a je navržen ze špičkových komponentů audiofilské kvality.

Již nikdy nenarazíte na problémy s podporou souborů, neboť Stream Box S2 Ultra funguje jako síťový most. Streamuje soubory přímo z vašeho počítače do D/A převodníku (např. Pro-Ject Pre Box S2 Digital). Vzhledem k tomu, že většina DAC převodníků má pouze jeden USB vstup, může být Stream Box S2 Ultra využit také jako USB detoxikační zařízení. Jednoduše připojte svůj PC k Micro USB vstupu na Stream Boxu S2 Ultra a připojte DAC na výstup zvuku. Tímto způsobem můžete vyčistit šum ze signálu vašeho počítače, a zároveň si vychutnávat svou hudbu. Aplikace pro ovládání pro iOS i Android zaručuje plnou podporu a možnost budoucích vylepšení.

Stream Box S2 Ultra: plný funkcí!

Stream Box S2 Ultra může být také plně ovládán vzdáleně, prostřednictvím inteligentních zařízení nebo běžného webového prohlížeče. Nabízí podporu nejpopulárnějších streamingových služeb Spotify a TIDAL. Obě služby vám nabízejí naprosto nekonečné množství hudby a zaručují, že vždy budete mít co poslouchat. Prostřednistvím Shoutcastu přináší Stream Box S2 Ultra možnost poslouchat tisíce internetových rozhlasových stanic. Můžete si poslechnout své oblíbené rozhlasové podcasty, zprávy, nebo objevovat nové kanály z celého světa - stačí několik kliknutí.

Konektivita

Na zadním panelu najdete také výstup HDMI pro video, který umožňuje připojení monitoru. Můžete si tak zobrazit grafické uživatelské rozhraní, které je připraveno reagovat na vaše příkazy.

Na Stream Boxu S2 Ultra máte k dispozici dva USB vstupy, jeden na předním panelu a jeden na zadním panelu. K oběma můžete připojit externí pevné paměťové disky. Pomocí některé z možností ovládání (Aplikace, Prohlížeč, Externí monitor) si můžete vybrat preferovaný zdroj zvuku. Samozřejmostí je podpora souborů ve vysokém rozlišení až PCM 32 bitů / 352.8 kHz a DSD256.

Pokud patříte mezi příznivce MQA, vaše soubory Stream Box S2 ULtra jednoduše přenese do D/A převodníku a již nikdy nebudete čelit problémům s nekompatibilitou.

Pro-Ject je velkým propagátorem a příznivcem softwaru Roon, proto také Stream Box S2 Ultra byl navržen jako Roon Ready. Jednoduše tak můžete vybírat Stream Box S2 Ultra v rozhraní Roon a přes něj posílat zvuková data ve vysokém rozlišení prostřednictvím vaší sítě.

• Síťový most pro soubory s vysokým rozlišením

• Výstup USB A optimalizovaný pro zvuk

• Multi-room pro 6 zařízení

• Dva USB A vstupy pro externí zařízení

• Podpora TIDAL a Spotify Connect

• Síť - umožňuje připojit všechny moderní DAC s USB vstupem

• Internetové rádio

• DLNA povoleno

• Přenese jakýkoliv audio formát do DAC převodníku

• Zvukový signál z počítače zbaví šumu

• Roon Ready

• Shairport

• Bluetooth (pro ovládání)

• Používá vyhrazené napájecí zdroje

• HDMI výstup videa

• Ovládání pomocí inteligentních zařízení nebo PC / Notebooku

• Nová ovládací aplikace!

• Ethernet a Wi-Fi připojení

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Audio formáty: PCM 32bit / 352.8kHz, DSD256

Internetové rádio: Shoutcast

Streamingové služby: TIDAL, Spotify Connect

Podporované datové protokoly: RAAT, Shairport, DLNA

Multi-room: Až pro šest zařízení

Vstupy: 2 x USB A, Micro USB B (PC-Detox), Síť (Ethernet, Wi-Fi)

Výstupy: USB A optimalizovaný pro audio, HDMI (video)

Ovládání: Pomocí aplikace, webového prohlížeče, Roon

Hmotnost: 375 g (bez napájení)

Rozměry: 105 x 37 x 105 mm (Š x V x H)

 

https://www.youtube.com/watch?v=0anBbWLftII

https://vimeo.com/269597467

VýrobcePro-Ject
Popis