Reproduktor AQ Labrador 229 - jasan hnědý

Reproduktor AQ Labrador 229
Doporučujeme
Výprodej
Reproduktor AQ Labrador 229
Reproduktor AQ Labrador 229
8 990 Kč 7 430 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kód0l229jVýrobceAQ, s.r.o.Záruka5 let
TisknoutPotřebuji poraditPřidat k oblíbeným
Modifikace modelu Labrador 29 se zmenšenou hloubkou (15 cm i s rámečkem). Soustava je určená zejména jako surround, Vhodná k montáži na stojan i na stěnu. Vzhledem ke svému malému rozměru je však zvukově překvapivě plná a lze si ji představit i jako přední soustavu vedle ploché televize, kde zapadne výborně i esteticky.


Reprosoustavy Labrador Line: Řada Labrador je připravena pro již velmi náročného posluchače a je konstruována tak, aby vyhověla i nejpřísnějším požadavkům. Samozřejmostí je sendvičová konstrukce ozvučnice s kombinací horizontálních výztuh. Na výhybkách jsou striktně používány svitkové polyesterové kondenzátory, jejichž výrobu si AQ speciálně zadává. Stejně tak vnitřní kabeláže dodržují použití adekvátních průřezů. I zde AQ používá výhradně svoji kabeláž, jejíž konstrukce byla dlouho ve vývoji. Většina použitých reproduktorů pochází z Dánska od firmy Vifa. Všechny modely s vyjímkou efektových jsou vybaveny celokovovými svorkami, které umožňují zapojení bi-wiring i bi-amping.

AQ je tuzemský výrobce špičkových reproduktorů a zvukových systémů již od roku 1992 a svou nabídkou oslovuje převážně audiofily, hi-fisty a velmi náročné posluchače. Výrobky značky Acoustique Quality najdete v profesionálních zvukových studiích, ale i v obývacích pokojích mnoha spokojených posluchačů po celém světě. Součástí zázemí firmy AQ je laboratorní měřící technika, kterou prochází každý hotový výrobek a proto máte jistotu, že každý produkt značky AQ byl pečlivě proměřen a otestován, aby Vašim uším mohl zprostředkovat jen tu nejlepší kvalitu.
VýrobceAQ, s.r.o.
Barvajasan hnědý
impedance (ohm) 8
šumový výkon (W) 60
max. krátkodobý příkon (W) 120
citlivost (dB/1W/1m) 87
kmitočtový rozsah (Hz / 10 dB) 50-40k
výhybka (dB / oct) 12, 12
šířka (mm) 180
výška (mm) 380
hloubka (mm) 150
hmotnost (kg) 5
objem (l) 6
systém  2 pásma, bassreflex
terminál  bi-wiring
PopisTechnické parametry