AQ Passion Fever piano white

Referenční třípásmové reprosoustavy s netečnou ozvučnicí z MDF panelů s unikátním systémem aktivního tlumení BDS.
AQ Passion Fever
AQ Passion Fever
AQ Passion Fever
AQ Passion Fever
129 900 Kč 107 355 Kč bez DPH
Skladem Červenka 1 pár
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:čtvrtek 27.6.
Kód0pfevwPN14.12. - 1 pár korpusů slepený - připraveno na montáž (chybí výhybkya víčka)VýrobceAcoustique QualityZáruka24 měsíců
TisknoutPotřebuji poraditPřidat k oblíbeným

 

Passion FEVER - třípásmové reprosoustavy s konstrukcí z MDF panelů s aktivním tlumením
Akusticky netečnou ozvučnici této 3 - pásmové reprosoustavy tvoří sendvičová konstrukce z MDF panelů, která navíc využívá i unikátní systém aktivního tlumení BDS. Kabinet je dále zpevněn několika celoobvodovými i křížovými výztuhami a robustní čelní sendvičovou 3D stěnou, ve které je osazen bass-reflexový nátrubek, vyfrézovaný z vícevrstvé MDF. Na spodní základně jsou instalovány stavitelné odhmotňovací hroty pro dokonalou eliminaci vibrací.

  

Osazení třípásmových reprosoustav s předním basreflexem spojuje to nejzajímavější z katalogu progresivní společnosti SB Acoustics, vysoce ceněné pro excelentní zvukové kvality svých výrobků. Dva 8" basové měniče, jeden středotónový měnič s polypropylenovou kónickou membránou na pryžovém závěsu a výškový reproduktor typu Ring-Dome s anti-rezonanční membránou, jsou zárukou hutného dynamického zvuku se skvěle podaným prostorem a jemnými detailními výškami. Prostorové rozmístění reproduktorů na 3D ozvučnici je jedním z kroků k dosažení extrémně rovné fázové charakteristiky.

 

Výhodou této orientace je nasměrování akustické osy reproduktoru přímo na sedícího posluchače a zároveň díky zapuštěnému umístění košů reproduktorů odpadá difrakce na hraně. Všechny součástky jsou propájené metodou D2D v připojovacích bodech na silném panelu a odpadají tak limitující desky plošných spojů. Jako vnitřní kabeláž jsou použity osvědčené vodiče ROCKET 33 americké firmy AudioQuest. Při vývoji Passion FEVER byly uplatněny mnohé technologie, použité také u nejdražších reprosoustav AQ - vlajkové lodi PASSION. Díky svým zvukovým kvalitám a dokonalému zpracování, budou AQ Passion FEVER hledat ve své třídě jen velmi těžko konkurenci.

 

 

 

TESTY A RECENZE


 

 Recenze HIFI-VOICE (CZ)

 

Odstínpiano bílá
VýrobceAcoustique Quality

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


 

 • Systém: 3 - pásmový

 • Impedance: 8 Ω

 • Šumový výkon: 120 W

 • Hudební výkon: 240 W

 • Citlivost: 90 dB / 1 W / 1 m

 • Kmitočtový rozsah: 23 Hz – 30 kHz v pásmu 4 dB

 • Výhybka: 12 dB / oct

 • Vnitřní objem: 61 litrů

 • Rozměry (š x v x h): 256 mm x 1000 mm x 340 mm

 • Hmotnost: 35,6 kg

 • Ozvučnice typu bassreflex

PopisTechnické parametry