Audioquest Boxer - kabel k subwooferu 3,0 m

Subwooferový kabel se zemnícím vodičem a konektory 1 x RCA - 1 x RCA. Vodiče z dlouhých vláken z 1.25 % stříbrná, dutá PE izolace.
Audioquest Boxer- kabel k subwooferu
Audioquest Boxer- kabel k subwooferu
Audioquest Boxer- kabel k subwooferu
Audioquest Boxer- kabel k subwooferu
5 990 Kč 4 950 Kč bez DPH
Skladem Červenka 8 ks
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:úterý 28.5.
Kódqboxer0030PN VýrobceAudioquestZáruka24 měsíců
TisknoutPotřebuji poraditPřidat k oblíbeným

 

Postříbřený subwooferový kabel se zemnícím vodičem, 1,25 % stříbra, 1 x RCA - 1 x RCA


  

Boxeři jsou původem z Německa, plemeno vzniklo koncem 19. století a bylo přivezeno do Ameriky po 1. světové válce. Dnes jsou boxeři součástí amerického klubu chovatelů ve skupině pracovních psů. Nenechte se zmást znepokojeným výrazem ve tváři tohoto plemene, Boxeři jsou známí svou milující, geniální, legrační a někdy až kašpaří povahou, stejně jako pozoruhodně úžasným vztahem k dětem. Nicméně jsou stejně známí svou odvahou tváří v tvář nebezpečí nebo hrozbě jejich rodině či milovaným. Vrozená inteligence kombinovaná s jejich přirozenou sílou z nich dělá mnohými opěvovanou rasu.

 

Vodiče z mědi s dlouhým zrnem a 1,25 % stříbra: Pevné vodiče eliminují interakce mezi vlákny a chvění, běžné zdroje rušení. Pevné postříbřené vodiče jsou perfektní při použití vysokofrekvenčních signálů. Tyto signály právě pro svou vysokofrekvenčnost putují téměř výlučně na povrchu vodiče. Protože je povrch tvořen vysoce čistým stříbrem, blíží se výkon výkonu kabelu z čistého stříbra, ale cena takového kabelu se blíží spíše kabelu měděnému. Jedná se o neuvěřitelně cenově přijatelný způsob výroby velmi kvalitních subwooferových kabelů.

 

Dutá polyethylenová izolace: jakýkoliv pevný materiál, který se nachází v blízkosti vodiče, se ve skutečnosti stává součástí nedokonalého obvodu. Izolace kabelů a desky plošných spojů absorbují energii a způsobují ztráty, část této energie je uložena a následně uvolněna ve formě zkreslení. Boxer využívá k izolaci všech vodičů dutou polyethylenovou izolaci plněnou vzduchem, protože vzduch neabsorbuje téměř žádnou energii a polyethylen je nízkoztrátový. Výsledkem je znatelně méně zkreslený zvuk, než kdyby byly použity běžné materiály.

 

Třívrstvý (karbonový) systém pro rozptýlení vnějších vlivů (NDS): Dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů a tak zabrání ovlivnění zvuku.

 

Dvojitě vyvážená geometrie: Elektricky oddělený plášť lépe zachovává integritu negativního vodiče.

 

Za studena svařované RCA konektory z červené mědi potažené stříbrem: Tato konstrukce konektoru umožňuje perfektní studené spojení mezi kabelem a konektorem. Toto spojení mezi konektorem a vodičem je umožněno systémem svařování za studena, které zaručuje lepší připojení a zajišťuje nedotčenou strukturální integritu vodiče. Systém svařování za studena zahrnuje kombinaci vysokého tlaku v bodě spojení a použití stříbrné pasty.

 

Uzemnění: Ojediněle se může vyskytnout brum v případech, kdy subwoofer a AV přijímač nejsou propojeny jedním kabelem. Pakliže se tento problém vyskytl, zkuste připojit lopatky uzemňovacího vodiče na kovové šasi subwooferu nebo k šasi vysílací jednotky.

 

 

ODKAZY


  

Oficiální stránky kabelu Boxer (anglicky, Audioquest.com)

VýrobceAudioquest
Popis