Audioquest Diamond RJ/E - 0,75 m Ethernet

Nejvyšší model UTP kabelu v nabídce AudioQuestu. Vysokorychlostní High-End kabel CAT 7 se 100 % stříbrnými vodiči (PSS) a polarizačním systémem DBS.
Audioquest Diamond RJ/E - Ethernet
Audioquest Diamond RJ/E - Ethernet
Audioquest Diamond RJ/E - Ethernet
Audioquest Diamond RJ/E - Ethernet
Audioquest Diamond RJ/E - Ethernet
34 990 Kč 28 917 Kč bez DPH
Skladem Červenka 1 ks
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:čtvrtek 27.6.
Kódqdirje00075PN VýrobceAudioquestZáruka24 měsíců
TisknoutPotřebuji poraditPřidat k oblíbeným

 

Nejvyšší model UTP kabelu v nabídce AudioQuestu. Vysokorychlostní High-End kabel CAT 7 se 100 % stříbrnými vodiči s dokonale hladkým povrchem (PSS) a precizními konektory


  

DIAMOND využívá 100 % stříbrné vodiče s tuhým jádrem s povrchovou úpravou PSS (Perfect-Surface Silver), které zcela eliminují interakci mezi vlákny - tyto interakce jsou jedním z největších zdrojů zkreslení. Výsledkem je jasnější, dynamičtější a působivější zvuk s mnoha netušenými detaily.

  

Samozřejmostí u všech kabelů AudioQuest Ethernet je, že ctí směrování, které je stejně důležité, jako u všech ostatních analogových a digitálních audio kabelů. Šipky na plášti konektorů označují směr (od zdroje k cíli). Správným směrováním si zajistíte nejlepší zvukový výkon.Během posledních několika let došlo k revoluci v ukládání a šíření hudby. Je to způsobeno zpřístupňováním digitálních médií (v reálném čase), včetně fotografií, filmů a samozřejmě i hudby. Toto médium již není závislé na fyzických nosičích - často jsou data streamována z více zařízení na více míst.

 

U zvukových aplikací a protokolů zajistí kvalitní vysokorychlostní Ethernetový kabel minimální časové zpoždění (latence) a extrémně nízký jitter. Zároveň umožňuje přenos audio dat s velkou bitovou hloubkou i na významné vzdálenosti (100 metrů bez aktivního boosteru nebo opakovače).

 

Kvalitní Ethernetový kabel je tak zárukou perfektní komunikace.

  

Diamond RJ/E je dodáván v délkách 0,75 m až 12 m.

 

 

TECHNOLOGIE


 

Špičkové stříbrné vodiče PSS (nejvyšší v nabídce AudioQuestu) minimalizují zkreslení tím, že jsou na povrchu extrémně hladké a mají menší přechody mezi jednotlivými zrny. Čím hladší povrch, tím méně usazených nečistot (např. oxidů) a tím méně zkreslení. Pevná polyetylenová izolace (PE) pomáhá udržovat promyšlenou geometrii kabelu

 

Dielectric-Bias System (DBS): Aktivní systém na polarizaci dielektrika. Izolace zpomaluje signál uvnitř vodiče, systém DBS vytváří silné elektrostatické pole, které "sytí" a polarizuje (organizuje) molekuly izolace. Toto minimalizuje ukládání energie v izolaci a eliminuje četná nelineární zpoždění, která se zde vyskytují. Zvuk má poté překvapivě čisté pozadí, vyniknou detaily a také dynamický kontrast.

 

Vysokorychlostní datová kapacita: Kabel byl vyvinut tak, aby přenášel ethernet až 10 Gigabit na vzdálenost až 100 m.

 

Směrovost: Všechny datové kabely AudioQuest jsou směrové, kdy signální vodiče jsou kontrolovány pro správný směr, který je vyznačen šipkami na konektorech.

 

Vodiče s tuhým jádrem s extrémně hladkým povrchem (PSS): Pevné vodiče eliminují interakce mezi vlákny a chvění, tedy eliminuje běžné zdroje rušení. Pevné stříbrné vodiče jsou perfektní při použití vysokofrekvenčních signálů. Tyto signály právě pro své vysoké frekvence cestují téměř výlučně na povrchu vodiče.

 

Třívrstvý (karbonový) systém pro rozptýlení vnějších vlivů (NDS): Dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů a tak zabrání pozměnění zvuku.

 

 

TESTY A RECENZE


 

HIFI-VOICE (CZ)

 

TEST V AUDIOSTREAM

 

 

ODKAZY


 

AudioQuest stránka produktu (EN)

 

VýrobceAudioquest
Popis