Audioquest Pearl HDMI ACTIVE 7,5 m - kabel HDMI

Aktivní vysokorychlostní HDMI - HDMI kabel verze 2.0. Pevné vodiče z mědi s dlouhým zrnem (LGC).
Audioquest Pearl HDMI ACTIVE - kabel HDMI
Audioquest Pearl HDMI ACTIVE - kabel HDMI
Audioquest Pearl HDMI ACTIVE - kabel HDMI
Audioquest Pearl HDMI ACTIVE - kabel HDMI
Audioquest Pearl HDMI ACTIVE - kabel HDMI
5 990 Kč 4 950 Kč bez DPH
Na objednávku
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kódqpearlhdmi075aPN VýrobceAudioquestZáruka24 měsíců
TisknoutPotřebuji poraditPřidat k oblíbeným

 

Aktivní vysokorychlostní HDMI - HDMI kabel, 18 Gbps, 4 K, HDCP 2.2


 

HDMI 2.0: Pearl HDMI ztělesňuje veškerou filozofii AudioQuestu co do designu kabelů. Používá vodiče s pevným jádrem z mědi s dlouhým zrnem (LGC), pevnou vysokohustotní polyetylenovou izolaci a přesnou geometrii. Zvláštní pozornost je věnována také maximalizaci výkonu HDMI a skutečně, AudioQuest HDMI kabely podávají výkon hodný nové úrovně.

 

Vodiče s tuhým jádrem z mědi s dlouhým zrnem (LGC): Tyto vodiče eliminují zkreslení tvořené vzájemnou interakcí vláken. Použitá měď přináší jasnější a jemnější zvuk než kabely z běžné OFHC mědi, protože obsahuje méně přechodů v rámci materiálu, méně nečistot a zcela jednoznačně podává lepší výkon.

 

Vysokohustotní pěnová polyetylenová izolace: Každý pevný materiál přiléhající k vodiči je v podstatě součást nedokonalého obvodu. Veškerá izolace drátů a materiály obvodové desky absorbují energii (způsobují ztráty). Část této energie je uložena a poté vypuštěna jako rušení. Pearl HDMI využívá k izolaci vodičů pěnovou polyethylenovou izolaci plněnou vzduchem, protože vzduch neabsorbuje téměř žádnou energii a polyetylen je nízkoztrátový a příznivý co se zkreslení týká. Výsledkem je znatelně méně zkreslený zvuk, než při použití běžných materiálů.

 

Vysokorychlostní datový přenos: Všechny AudioQuest HDMI kabely překračují přenosovou rychlost 18 Gbps a splňují všechny požadavky na HDMI 2.0 / HDCP 2.2, včetně 4K UltraHD, HDR a Blu-ray Ultra HD. AudioQuest HDMI kabely do délky 8 metrů jsou pasivní a nad tuto délku se jedná o aktivní verze, které využívají technologii aktivní ekvalizace. Všechny AudioQuest HDMI kabely (ve všech délkách) tak garantují přenos 100 % objemu dat potřebného pro všechny současné audio/video funkce včetně multikanálového audia s vysokým rozlišením, 1080p a 4K videa, 3D videa a Blu-ray. Všechny AudioQuest HDMI kabely Vám doručí 100 % dat potřebných pro 120 Hz / 240 Hz / 600 Hz displeje.

 

Technologie aktivní ekvalizace: Patentované vysokorychlostní aktivní zpracování signálu společnosti Spectra 7’s, umožňuje super tenkým a velmi dlouhým kabelům s kompatibilními konektory přenášet 18 Gbps — klíčový výkonový atribut pro HDMI 2.0. Čip HT8181 využívá patentovanou technologii napájení pro zvýšení efektivity regulace výkonu — není proto nutný dodatečný napájecí kabel. Modul HT8181 zajišťuje až 4K 60p, 4:4:4 rozlišení, vyžadované nejnovějšími UltraHD 4K displeji. Na kabel je vyžadován pouze 1 modul.

 

Ethernet a audio return kanál: Všechny AudioQuest HDMI kabely jsou označeny jako vysokorychlostní s ethernetem a spolehlivě přenáší zpětný zvukový kanál ARC.

 

Směrovost: Všechny audio kabely jsou směrové. Správný směr záleží na vodičích v každém AudioQuest kabelu. Všechny signální vodiče jsou kontrolovány pro správný směr digital-audia, dokonce jsou vodiče v Audio-return kanálu vedeny obráceným směrem, aby byl zajištěn co nejlepší výkon této aplikace. Šipkami je na každém kabelu jasně zaznačen správný směr použití.

 

 

TESTY A RECENCE


 

TEST WHAT HI-FI

https://www.youtube.com/watch?v=8outexrQUjc

https://www.youtube.com/watch?v=ENati8EiLuM

https://www.youtube.com/watch?v=GLXv5MOhAQU

https://www.youtube.com/watch?v=caLkV-EkZ28

https://www.whathifi.com/audioquest/pearl-hdmi/review

https://www.audiovideo2day.com/en/audioquest-pearl-hdmi-review/

Oficiální stránky kabelu Pearl HDMI (anglicky, AudioQuest.com)

 

 

ODKAZY


VýrobceAudioquest
Popis