Audioquest Pearl HDMI 5,0 m - kabel HDMI-HDMI

Vysokorychlostní HDMI - HDMI kabel verze 2.0. Pevné vodiče z mědi s dlouhým zrnem (LGC), izolace z polyetylénu o vysoké hustotě.
Audioquest Pearl HDMI
-67 %
Audioquest Pearl HDMI
Audioquest Pearl HDMI
Běžná cena s DPH 2 990 Kč 999 Kč 826 Kč bez DPH
Na objednávku
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
Kódqpearlhdmi0050PN VýrobceAudioquestZáruka24 měsíců
TisknoutPotřebuji poraditPřidat k oblíbeným

 

Vysokorychlostní HDMI - HDMI kabel - 18 Gbps


  

HDMI 2.0: PEARL je mimořádný HDMI kabel, který má 0,5 % postříbření vodičů s pevným jádrem. Jako všechny AudioQuest HDMI kabely i PEARL používá pevnou vysokohustotní polyetylenovou izolaci a přesnou geometrii. Zvláštní pozornost je věnována také maximalizaci výkonu HDMI a skutečně, AudioQuest HDMI kabel PEARL opravdu podává výkon hodný naprosto referenční úrovně.

 

Vodiče s tuhým jádrem z mědi s dlouhým zrnem (LGC ): Pevné vodiče s hladkým povrchem (LGC) eliminují interakce mezi vlákny a jitter, běžné zdroje rušení. Dlouhá zrna znamenají hladší povrch vodiče a menší interakce mezi jednotlivými zrny materiálu. Hladký povrch vodiče znamená tedy ve výsledků méně problémů a lepší výkon.

 

Pěnová polyetylenová izolace: Každý pevný materiál přiléhající k vodiči je v podstatě součást nedokonalého obvodu. Veškerá izolace drátů a materiály obvodové desky absorbují energii (způsobují ztráty). Část této energie je uložena a poté vypuštěna jako rušení. PEARL HDMI využívá k izolaci vodičů pěnovou polyethylenovou izolaci plněnou vzduchem, protože vzduch neabsorbuje téměř žádnou energii a polyetylen je nízko-ztrátový a příznivý co se zkreslení týká. Kromě toho tuhost materiálu umožňuje vodičům udržovat konstatní a stabilní vztah po celé délce kabelu, což vytváří stabilní impedanci a dále minimalizuje zkreslení. Výsledkem je znatelně méně zkreslený zvuk než při použití běžných materiálů.

 

 

VYSOKORYCHLOSTNÍ DATOVÝ PŘENOS


  

AudioQuest HDMI kabely do délky 8 metrů jsou pasivní a nad tuto délku se jedná o aktivní verze, které využívají technologii aktivní ekvalizace. Všechny AudioQuest HDMI kabely (ve všech délkách) tak garantují přenos 100 % objemu dat potřebného pro všechny současné audio/video funkce včetně multikanálového audia s vysokým rozlišením, 1080p a 4K videa, 3D videa a Blu-ray. Všechny AudioQuest HDMI kabely Vám doručí 100% dat potřebných pro 120 Hz / 240 Hz / 600 Hz displeje.

 

Technologie aktivní ekvalizace: Patentované vysokorychlostní aktivní zpracování signálu společnosti Spectra 7’s, umožňuje super tenkým a velmi dlouhým kabelům s kompatibilními konektory přenášet 18 Gb/s — klíčový výkonový atribut pro HDMI 2.0. Čip HT8181 využívá patentovanou technologii napájení pro zvýšení efektivity regulace výkonu — není proto nutný dodatečný napájecí kabel. Modul HT8181 zajišťuje až 4K 60p, 4:4:4 rozlišení, vyžadované nejnovějšími UltraHD 4K displeji. Na kabel je vyžadován pouze 1 modul.

 

Ethernet a audio return kanál: Všechny AudioQuest HDMI kabely jsou označeny jako vysokorychlostní sethernetem a spolehlivě přenáší zpětný zvukový kanál ARC.

 

Směrovost: Všechny audio kabely jsou směrové. Správný směr záleží na vodičích v každém AudioQuest kabelu. Všechny signální vodiče jsou kontrolovány pro správný směr digital-audia, dokonce jsou vodiče v Audio-return kanálu vedeny obráceným směrem, aby byl zajištěn co nejlepší výkon této aplikace. Šipkami je na každém kabelu jasně zaznačen správný směr použití.

 

 

¨TESTY A RECENZE


   

TEST WHAT HI-FI

  

https://www.youtube.com/watch?v=8outexrQUjc

  

https://www.youtube.com/watch?v=ENati8EiLuM

 

https://www.youtube.com/watch?v=GLXv5MOhAQU

  

https://www.youtube.com/watch?v=caLkV-EkZ28

  

https://www.whathifi.com/audioquest/pearl-hdmi/review

  

https://www.audiovideo2day.com/en/audioquest-pearl-hdmi-review/

  

 

ODKAZY


  

Oficiální stránky kabelu Pearl HDMI (anglicky, AudioQuest.com)

Délka5,0 m
Typ konektoruHDMI - HDMI
VýrobceAudioquest
Popis