Pro-Ject CD Box S2 Black UNI

Nejmenší audiofilský CD přehrávač na trhu se zvukem výrazně dražších konkurentů.
Pro-ject CD Box S2
Pro-ject CD Box S2
Pro-ject CD Box S2
Pro-ject CD Box S2
13 990 Kč 11 562 Kč bez DPH
Skladem Červenka 2 ks
Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:zítra
Kód9pcdbs2buPN VýrobcePro-JectZáruka24 měsíců
TisknoutPotřebuji poraditPřidat k oblíbeným

 

Nejmenší Hi-Fi CD přehrávač na trhu


  

Na rozdíl od přehrávačů DVD nebo Blu-ray Disc je čistý CD přehrávač významě lepší při stereo přehrávání stereo. Jednotka v CD Box S2 umožňuje přehrávání CD s přesností na 1 bit. Ve srovnání se svým předchůdcem, CD Boxem S, byla vnitřní funkce CD Boxu S2 technicky přepracována. 

 

Přehrávač je řízen minipočítačem, který optimalizuje použitou jednotku pro bitově přesné čtení standardu CD „Redbook“ v poměru 1: 1 a zajišťuje moderní a audiofilské řešení přehrávání. CD disk je načten do paměti, což umožňuje opravu chyb při čtení a zajišťuje nejlepší kvalitu zvuku. Ačkoli tento přístup vede k mírně vyšším časům při spuštění a čtení, umožňuje zároveň umístit audiofilní přehrávač CD do ultrakompaktního pouzdra S2.

 

Nový a pokročilý čip DAC umožňuje přesnější a podrobnější digitální a analogový převod. Novinkou je také možnost přepínání mezi digitálními filtry IIR a FIR. Filtry FIR jsou složitější operace DSP a vyžadují větší výpočetní úsilí. Umožňují však jemnější a lineární zpracování digitálního signálu. Ideální základna pro ještě lepší zvuk!

 

Pro ještě větší univerzálnost a bez omezení směrem nahoru může optický digitální výstup napájet externí DAC. Tímto způsobem můžete nechat svůj oblíbený špičkový DAC převést přesně přenesený bitový tok z CD.

 

Tento nenápadný CD přehrávač si hravě poradí z CD, CD-R, CD-RW a hybridními SACD disky. Jeho předností je robustní štěrbinová celokovová mechanika konstruovaná pro přehrávání v reálném čase 1:1 a vynikající integrovaný D/A převodník 32 bitů / 384 kHz. Vybírat můžete také mezi dvěma digitálními filtry (FIR a IIR).I přes minimalistické rozměry bude díky vynikajícímu zvuku zcela jistě rovnoceným protivníkem všem konkurentům. CD BOX S2 je ideálním partnerem pro zesilovač Maia S2. Ve stejném designu je možné dokoupit i další mikro komponenty jako řady S2 a vytvořit tak nejmenší plnohodnotný audio systém na světě s Hi-Fi zvukem.

 

 

ODKAZY


  

Oficiální stránky produktu (EN)
 

 

Odstínčerná
VýrobcePro-Ject

 

TECHNICKÉ SPECIFIKACE


 

Podporuje: CD, CD-R, CD-RW a Hybrid-SACD

Frekvenční rozsah: 20 Hz — 20 kHz, +/- 0,15 dB

Odstup signál / šum: > 110 dB / 20 Hz – 20 kHz

THD (Celkové harmonické zkreslení): 0,005 % / 1 kHz

Výstupní napětí: 2,1 Veff

Digitální výstup: 1 x optický TOSlink® S / PDIF

D/A-převodník: PCM5102A

Rozměry: 205 x 37 x 155 mm (š x vx h)

Hmotnost: 950 g bez napájení
  

 

PopisTechnické parametry