AudioQuest

AudioQuest patří ke špičkám ve vývoji a produkci propojovací kabeláže, síťových filtrů a dalších audio zařízení.

Zakladatel a hlavní designér společnosti AudioQuest William E. Low (Bill) považuje AudioQuest za společnost, která vyvíjí nástroje pro zlepšení zážitku z audio a video zábavy. Ať už se jedná o reproduktorový kabel, kabel HDMI nebo přenosný digitální audio produkt, rozmanitá nabídka společnosti AudioQuest poskytuje hodnotu a výkon jak prodejcům, tak nadšeným spotřebitelům.

Společnost AudioQuest je již mnoho let nejvýznamnějším dodavatelem kabelů na trhu specializovaných high-endových produktů. Se svou nabídkou prodávanou v několika tisících prodejen ve více než šedesáti zemích se AudioQuest zaměřuje na poskytování vynikající hodnoty a výkonu v každém produktu, který společnost vyvíjí.

Kromě kabeláže dodává firma zařízení pro filtraci napětí  a přepěťovou ochranu pod značkami PowerQuest a Niagara a přenosné D/A převodníky a sluchátkové zesilovače Dragonfly.

Společnost AQ je výhradním distributorem značky a v showroomech AQ audio studio nabízíme kompletní sortiment značky. Zákazníci mohou využít možnost si prémiové kabely vyzkoušet v domácích podmínkách.

Oficiální web značky: www.audioquest.com/